Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski
sir logotyp 150x70fb sir  
A A A

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Płock przystąpił do realizacji projektu: ”Przetwórstwo mięsa w gospodarstwie rolnym”, realizowanego w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

W ramach projektu, w Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu, w dniach 26 - 27 września br. zostanie przeprowadzone dwudniowe szkolenie dla 20 osób, dotyczące prawnych, technicznych i ekonomicznych aspektów uruchamiania małego zakładu przetwórczego, technologii przetwarzania mięsa, zasad jego sprzedaży z gospodarstwa oraz możliwości  finansowania przetwórstwa (szczegółowy program w załączeniu). W programie przewidziane są również warsztaty praktyczne z przetwórstwa mięsa.

W ramach projektu uczestnicy mają zapewniony bezpłatny udział, obejmujący: wykłady, warsztaty, wyżywienie, nocleg oraz przewóz z Płocka do Radomia.

Projekt skierowany jest do rolników lub domowników, w tym  gospodarstw ekologicznych z powiatu gostynińskiego, płockiego i sierpeckiego, chcących zdobyć wiedzę i umiejętności z przetwórstwa mięsa, w celu zwiększenia dochodu gospodarstwa rolnego. Co najmniej połowę grupy docelowej projektu mają stanowić osoby do 35 roku życia mieszkające na obszarach wiejskich. O zakwalifikowaniu się do projektu decyduje termin zgłoszenia oraz wiek uczestnika.

Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o zgłoszenie się do doradcy rolniczego MODR O/Płock, dyżurującego w urzędzie gminy, właściwym ze względu na miejsce zamieszkania,  na terenie powiatu gostynińskiego, płockiego lub sierpeckiego lub do osoby  bezpośrednio realizującej projekt:

 Jadwiga Przedpełska MODR Oddział Płock ul. Zglenickiego 42 D, tel.: 24/268-60-88,

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia przyjmowane są do 11 września 2017 r.

__DO  P O B R A N I A__

- Harmonogram szkolenia

 

logotyp ksow

Zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych: www.mazowieckie.ksow.pl , gdzie można znaleźć informacje o bieżących inicjatywach,

działaniach PROW 2014-2020, wsparciu KSOW
oraz www.ksow.pl gdzie można zarejestrować się jako Partner KSOW.