Finał ogólnopolskiego konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo – „Smaki regionów” w województwie mazowieckim
Podczas XVIII Mazowieckich Dni Rolnictwa zorganizowanych przez MODR Oddział Poświętne w Płońsku odbył się finał regionalny Ogólnopolskiego konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo – „Smaki Regionów”. Głównym celem konkursu była identyfikacja i promocja polskich produktów regionalnych, osadzonych głęboko w polskiej tradycji i od lat wytwarzanych tymi samymi metodami i według tych samych receptur. Istotne także było zachęcenie mieszkańców obszarów wiejskich do poszukiwania alternatywnych źródeł dochodu.
Organizatorem Konkursu była Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego wspólnie ze Związkiem Województw RP. Partnerami merytorycznymi i organizacyjnymi finałów konkursu w regionach były urzędy marszałkowskie i wojewódzkie ośrodki doradztwa rolniczego.
Konkurs realizowany był w II kategoriach: lokalny i regionalny produkt żywnościowy oraz dania i potrawy regionalne. Oceny zgłoszonych produktów i potraw dokonały dwie komisje konkursowe.
Komisja konkursowa powołana do lokalnego i regionalnego produktu żywnościowego finału regionalnego – wyłoniła laureatów i wyróżnionych w czterech kategoriach:
I Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego
- Produkty i przetwory mięsne
{gallery}relacje/2017/smaki_regionow/produkty_i_przetwory_miesne{/gallery}
Przyznano I miejsce i wyróżnienie
I miejsce – Artur Zarzycki za skołatowski salceson biały
Wyróżnienie - Adam Węgłowski za Szynkę wędzoną z Karniewa
- Produkty i przetwory z ryb
{gallery}relacje/2017/smaki_regionow/produkty_i_przetwory_z_ryb{/gallery}
Przyznano dwa równorzędne I miejsca dla:
Iwony Garbulińskiej za Kotlety z Leszcza Zegrzyńskiego
Hanny Kowalskiej za Śledzia macerowanego w oleju lnianym
- Produkty mleczne
{gallery}relacje/2017/smaki_regionow/produkty_mleczne{/gallery}
Przyznano dwa równorzędne I miejsca i wyróżnienie
I miejsce – Dorota Dyga za Jogurt naturalnie naturalny
I miejsce – Marek Zalewski za Masło wiejskie z markowej zagrody
Wyróżnienie – Krzysztof Kietliński za Ser biały twarogowy
- Miody
{gallery}relacje/2017/smaki_regionow/miody{/gallery}
Przyznano I miejsce i wyróżnienie
I miejsce – Adam Piotrkowski za miód nektarowo spadziowy
Wyróżnienie – Gospodarstwo pasieczne „Tęczowa Pasieka” Zbigniew Durajczyk za Perła Urzecza Miód nawłociowy
II Produkty regionalne pochodzenia roślinnego
- Przetwory owocowe
{gallery}relacje/2017/smaki_regionow/przetwory_owocowe{/gallery}
Przyznano I miejsce i wyróżnienie
I miejsce – Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Lokalnego „Bończa” Małgorzata Dąbrowska za „Romans na gałęzi” – Mus jabłkowo - gruszkowy
Wyróżnienie – Ewa Wołosewicz za Konfiturę z płatków róży
- Przetwory warzywne
Nie przyznano I miejsca ani wyróżnienia
- Produkty zbożowe
{gallery}relacje/2017/smaki_regionow/produkty_zbozowe{/gallery}
Przyznano I miejsce i wyróżnienie
I miejsce – Paweł Milewski za Chleb żytni z ziarnem
Wyróżnienie – Czernieckie stowarzyszenie aktywnych społecznie za Chleb żytnio-pszenny z Czernic Borowych
- Wyroby cukiernicze
Przyznano I miejsce i dwa wyróżnienia
I miejsce – Ewa Wołosewicz za Busłowe łapy
Wyróżnienie – Maria Pietrzak za Oponki mazowieckie
Wyróżnienie – Teresa Wicopolska za Placek drożdżowy z kruszonką
III Napoje regionalne
- Napoje bezalkoholowe
Przyznano I miejsce
I miejsce – Gospodarstwo sadownicze MB Monika Bankiewicz za Naturalny sok jabłkowo-buraczany
- Napoje alkoholowe
{gallery}relacje/2017/smaki_regionow/napoje_alkoholowe{/gallery}
Przyznano I miejsce i wyróżnienie
I miejsce – Grzegorz Melzacki za Miód pitny-trójniak
Wyróżnienie – Halina Nałęcz za Dyniówkę
VI Inne produkty regionalne
Nie przyznano I miejsca i wyróżnienia
Produkty nominowane do nagrody „Perła 2017”
{gallery}relacje/2017/smaki_regionow/produkty_nominowane_do_perla_2017{/gallery}
Kaszanka gryczana Adam Węgłowski
Markowy ser biały Agnieszka Zalewska
Chleb razowy ratuszowy z Siedlec Ryszard Makowski
Olej rzepakowy tłoczony na zimno Krzysztof Kowalski
Komisja konkursowa przyznała również nagrody specjalne Agencji Rynku Rolnego dla:
{gallery}relacje/2017/smaki_regionow/komisja_arr{/gallery}
Cecylii Kur za Szynkę nadbużańską wędzoną na zimno
Manufaktura wiejska „Racibory” Natalia Herman za Kozie kulki niedźwiedzie w oliwie
KGW Ksawerów Stary Bernata Adach za Chleb ksawerski
Jolanta Płocharska za zsiadlak sernik z Mleka zsiadłego
Komisja konkursowa powołana do dań i potraw regionalnych finału regionalnego – wyłoniła laureatów:
{gallery}relacje/2017/smaki_regionow/potrawy_regionalne{/gallery}
I miejsce – Ewa Mitowska i Anna Mitowska za barszcz szczawiowy na żeberkach z jajkiem, ziemniakami z wody i pierogi z mięsem,
II miejsce – Milena Oglęcka za rosół z pulpetami drobiowymi, królika w sosie śmietanowo koperkowym,
III miejsce – Jadwiga Wołynik za polewkę szczawiową, tradycyjnego królika polskiego duszonego w śmietanie z dodatkiem miodu
Laureatom i wyróżnionym w konkursie wręczono nagrody ufundowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.
MODR w Warszawie serdecznie gratuluje wszystkim laureatom i wyróżnionym w konkursie.
Katarzyna Trepkowska
MODR Warszawa