Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski    
sir logotyp 150x70fb sir      
A A A

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział w Ostrołęce po raz 11 organizuje Kurpiowskie Targi Rolnicze. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się 17 września. W roku bieżącym imprezę honorowym patronatem objął wojewoda mazowiecki.

Kurpiowskie Targi Rolnicze co roku przyciągają nie tylko rolników, ale też miłośników tradycyjnej, regionalnej kuchni oraz sztuki ludowej. To impreza, która promuje naszą kulturę, przypomina o naszym dziedzictwie na  targach możemy zobaczyć kurpiowską twórczość, lokalne  kulinarne produkty. Swoje wyroby prezentują wystawcy z całego regionu i nie tylko. Impreza przyciąga zwiedzających z całego kraju. W bogatej ofercie na targowych stoiskach coś dla siebie znajdą także właściciele działek i przydomowych ogródków. Nowością w tym roku będzie wystawa kolekcji odmian papryki i próbki przetworów z niej przygotowana przez naszych kolegów z Oddziału Radom.

W programie, jak co roku znajdzie się oferta producentów pojazdów, maszyn i urządzeń rolniczych. Na targowych stoiskach będzie też można kupić nasiona oraz sadzonki drzew i krzewów owocowych, a także zapoznać się z bogatą ofertą regionalnego pszczelarstwa. Nie zabraknie występów ludowych zespołów artystycznych oraz licznych atrakcji i konkursów dla dzieci i dorosłych.

Podczas imprezy odbędzie  się  konkurs na „Najlepszego Dojarza Kurpiowskich Targów Rolniczych „o puchar dyrektora MODR. Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursach, dla uczestników czekają atrakcyjne nagrody . Na zakończenie imprezy przewidziany jest występ  zespołu disco polo „Spontan”.

Kurpiowskie Targi Rolnicze odbędą się w niedzielę 17 września przy ul. Prądzyńskiego w Ostrołęce w godzinach 10-18.

Serdecznie zapraszamy!


__DO POBRANIA
__