Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski    
sir logotyp 150x70fb sir      
A A A

Unia Europejska poprzez system finansowania rolnictwa stwarza możliwość rozwoju sektora rolniczego we wszystkich krajach unijnych. Ogromne środki finansowe przeznaczane są na innowacje, które stanowią (nie tylko dla polskiego rolnictwa) solidną podstawę trwałego wzrostu gospodarczego oraz szansę na poprawę warunków życia mieszkańców wsi – w sensie ekonomicznym i społecznym.

Niezwykle ważnym elementem wzrostu gospodarczego jest także współpraca pomiędzy różnymi podmiotami na rzecz wspólnych inwestycji dla rolnictwa. Warto wiedzieć jak z wdrażaniem nowych pomysłów dla rolnictwa radzą sobie inne kraje. Korzystanie z dobrych praktyk wielokrotnie przynosiło znakomite efekty.

Mając na uwadze powyższe MODR Warszawa organizuje wyjazd studyjny pn. Dobre praktyki w obszarze innowacji i wdrażaniu działania „Współpraca” w rolnictwie Węgier i Austrii. Wyjazd odbędzie się w dniach 27.11 – 1.12.2017 r. Operacja skierowana jest do doradców, rolników, przedsiębiorców i przedstawicieli nauki, których działania są ukierunkowane na wprowadzanie i promocje innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich. Grupę docelową będą stanowić przedstawiciele różnych środowisk – nauki, praktyki i doradztwa, czyli wszyscy, którzy potencjalnie staną się członkami grup operacyjnych, dla których niezbędna jest inspiracja doświadczeniami w tworzeniu i funkcjonowaniu grup. Operacja jest w ramach realizacji Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan Operacyjny na lata 2016-2017 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wyjeździe studyjnym.

Aby zgłosić się do udziału należy wypełnić i przesłać kartę zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt w sprawie szkolenia: Magdalena Kowalewska – 22 571 61 26 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

__KARTA ZGŁOSZENIA__