Konkurs "Nasze kulinarne dziedzictwo - smaki regionów" rozstrzygniety
- identyfikacja i zgromadzenie wiedzy o oryginalnych regionalnych produktach żywnościowych (wytwarzanych w gospodarstwach i przez lokalnych rzemieślników) oraz potrawach, stanowiących dziedzictwo kulinarne regionu (wytwarzanych w firmach gastronomicznych i gospodarstwach agroturystycznych)
- poszukiwanie produktów i potraw specyficznych, charakterystycznych dla danego regionu, mogących stać się jego wizytówką
- promowanie i stymulowanie wykorzystania zasobów lokalnej, tradycyjnej żywności przez regionalną gastronomię
- upowszechnianie wiedzy o możliwości wykorzystania walorów specyficznych, regionalnych produktów i potraw w ofercie lokalnego rolnictwa, rzemiosła i przetwórstwa oraz turystyki (a w szczególności agroturystyki) i gastronomii
- nominacja konkursowych produktów i potraw do katalogu rodzimej żywności wyjątkowej jakości oraz wskazanie na możliwość ubiegania się przez laureatów konkursu o odpowiednią prawną ochronę, zgodną ze standardami obowiązującymi w UE
W Radomiu, podczas Finału Wojewódzkiego, kapituła konkursowa dokonała oceny wszystkich zaprezentowanych produktów i potraw.
Laureatami konkursu zostali:
w kategorii „produkty i przetwory roślinne":
I miejsce - Piekarnia Ratuszowa z Siedlec za chleb razowy ratuszowy
II miejsce - Robert Zawistowski z Sarnak za ocet jabłkowy
III miejsce - Elżbieta Bajszczak z Podciernia za cholewiaki i Wojciech Szymański ze Starej Błotnicy za szarlotkę dębowicką
Wyróżnienie - Danuta Zawadzka ze Stoczka za gołąbki z kwaszonej kapusty z kaszą gryczaną
w kategorii „produkty i przetwory zwierzęce":
I miejsce - Wojciech Pysiak z Zakrzewa za kiełbasę jałowcową Pysiaków
II miejsce - Zofia Kalinowska z Tchórznicy za kiełbasę swojską podsuszaną
III miejsce - Artur Zarzycki z Dzierzążnia za słoninę- przysmak myśliwego
Wyróżnienie- Sklep Spożywczo- Przemysłowy M Trzaskowskiej i M. Głaszczka z Sobień Jezior za pasztet dziadka Wawrzyńca i Zakłady Mięsne OLEWNIK ze Świerczynka za szynkę wędzoną z nogą
w kategorii „napoje regionalne":
I miejsce - Browar Ciechan z Ciechanowa za krzepiak
II miejsce - Cecylia Kur ze Sterdyni za nalewkę miodową bez miodu
III miejsce - Jadwiga Kowalczyk z Cegłowa za krupnik i Halina Sławińska z Nowej Suchej za nalewkę z kwiatów z czarnego bzu
Wyróżnienie: Teresa Tomaszewska z Iłowa za nalewkę z orzecha
w kategorii „inne produkty regionalne"
I miejsce - Agnieszka Woźniak z Gielniowa za gołąbki z trocin
II miejsce - Stanisława Abramowska z Kałuszyna za sernik
Wyróżnienie: Stanisława Góral ze Stoczka za pierekaczewnik
w części gastronomicznej na najlepszą „potrawę" :
I miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich z Rudki za zupę „parzybroda" i golonkę
faszerowaną grzybami leśnymi
II miejsce - Wioletta i Dariusz Marcinowscy z Radziwiłłowa Mazowieckiego za rosół dworski i jajka faszerowane.
Do nagrody „Perła' 2009" komisja nominowała:
- piwo miodowe Browaru Ciechan z Ciechanowa
- polędwiczki wędzone podsuszane Krystyny Marcyjańskiej z Pniewa
- makaron Radziwiłłowski Wioletty i Dariusza Marcinowskich z Radziwiłłowa Mazowieckiego
- golonkę faszerowaną grzybami leśnymi Koło Gospodyń Wiejskich z Rudki
Krajowy Finał Konkursu, polegający na uroczystości wręczenia statuetki „Perły", odbędzie się w Poznaniu w czasie trwania Międzynarodowych Targów Hodowli Zwierząt i Rozwoju Obszarów Wiejskich „FARMA", 3 października 2009 r.
Maria Sudnik Oddział Siedlce
Teresa Mularczyk
Oddział Radom